KOMPLETNÁ PONUKA

služieb na mieru

Našim klientom ponúkame profesionálny catering a organizovanie akcií na kľúč. Skvelá kuchyňa pod taktovkou skúseného šéfkuchára, originálne nápoje, dokonalý servis, elegantné prestieranie ale aj nádherná výzdoba, či decentné osvetlenie, ktoré vytvoria nezabudnuteľnú atmosféru pripraví náš skúsený a vždy pozitívne naladený personál. Nevynecháme ani program, hudbu, tvorbu audiovizuálneho záznamu či ďalšie špecifické požiadavky.

Cateringové služby

Poskytujeme profesionálne služby spojené s cateringom od prestierania a výzdoby cez servis až po špičkovú gastronómiu pre verejný, firemný a súkromný sektor. Pripravíme gastronomický zážitok podľa Vašich predstáv.

Organizovanie eventov

Organizujeme podujatia na kľúč od výberu priestoru, ponuky jedál cez dramaturgiu program a produkčné zabezpečenie až po tvorbu audiovizuálneho záznamu. Záleží už len na Vašej fantázii a požiadavkách.

Kuchyňa

Teplé a studené švédske stoly, servírované predjedlá a hlavné jedlá, degustačné menu, grilované špeciality, guláš či akékoľvek iné požiadavky podľa Vašich predstáv.

Cukráreň

Netradičné torty, zákusky, sladké poháre, cukrárske jedno-hubky, zmrzlina či lahodná káva na záver. Sladká bodka uzatvára každú spoločenskú udalosť.

Bar

Welcome drink na úvod, malý aperitív, vhodné nápoje k jedlám, kvalitné víno, čapované pivo, originálne miešané nápoje, destiláty, či kvalitná káva od baristu nesmie chýbať.

Servis

Privítanie a usadenie hostí, pomocný kuchár za švédskym stolom a barman za barmanským pultom, obsluha pri prestretých stoloch ale aj ukladanie kvetov Vám radi zabezpečíme.

Výzdoba

Čerstvé kvety na stoloch, vkusné prestieranie, nádherné dekoratívne ozdoby, decentné osvetlenie priestoru, vhodne oblečený personál a to všetko podľa Vášho osobného vkusu.

Rozvoz

Klienti si majú možnosť objednať catering bez ďalších služieb. Taký čas im pripravíme dohodnuté jedlá a donesieme na určené miesto. Všetko ostatné je v rukách zákazníka.